תוכן ענינים
  1. אילו משחקי חצר מומלצים כדאי לקנות לילדים שלכם?
  2. משחקי חצר לילדים קטנים
  3. בית ילדים מומלץ 2022
  4. משחקי חצר לילדים גדולים
  5. לוח קליעה למטרה מומלץ 2022

אילו משחקי חצר מומלצים כדאי לקנות לילדים שלכם?

אילו משחקי חצר מומלצים כדאי לקנות לילדים שלכם?

יש לכם בית צמוד קרקע עם חצר? אז הילדים שלכם בטח מבלים את רוב זמנם בחוץ, מזמינים חברים ומחפשים איך להעביר את הזמן. כדי ליצור לילדים תעסוקה מעניינת בחצר, מומלץ שיהיו לכם מתקני חצר לילדים. בבחירת משחקי חצר לילדים, יש לשים לב שהם יהיו מתאימים לגילאי הילדים, ובנוסף לוודא שגודל המתקנים מתאים לשטח החצר שלכם. לא תרצו שהמתקנים יתפסו את כל שטח החצר. יצאנו ובדקנו עבורכם מספר משחקי חצר לילדים שיהפכו את החצר שלכם לאטרקציה של ממש, הנה כמה מתקני חצר שכדאי שתכירו.

משחקי חצר לילדים קטנים

כפי שציינו חשוב לדאוג שמשחקי החצר יתאימו לגילאי הילדים ושתהיה להם גישה נוחה אליהם. אלו משחקי החצר המתאימים לילדים קטנים.

בית ילדים מומלץ 2022:

בית ילדים רנצו כתר פלסטיק 17609669
בית ילדים מפלסטיק, שניתן למקם בחצר או במרפסת, הוא בית לכל דבר לילדים, והם יכולים להתנהל בתוכו יום שלם, לשמחתם ולשלוותם של ההורים.
₪449
טויס אנד מור

משחקי חצר לילדים גדולים

לא רק הילדים הקטנים אוהבים לשחק בחצר. בימינו שהרבה ילדים תקועים זמן רב מול המבכים כדאי לעודד אותם יותר לצאת לחצר ולהעביר שם זמן משחק. הנה מספר מתקני חצר המותאמים לגילאים הגדולים יותר.

לוח קליעה למטרה מגנטי מעוצב פקק ZA4493
- נתלה על הקיר
- מגנטי בטיחותי אידיאלי לילדים ומבוגרים
- משחק כליל ומהנה
₪80
זוהר אלקטרוניקה ומתנות

אם יש לכם בית עם חצר, אתם יכולים להפוך אותה לשטח אטרקטיבי לילדים שלכם. לפי גילאי הילדים, בחרו את המשחקים המתאימים לכם ביותר. תהנו!