תוכן ענינים
  1. לקראת לידה? מהם מוצרי התינוקות שלא חייבים לרוץ לקנות?
  2. מה באמת צריך לקנות לילד ראשון
  3. ילד שני? שלישי? וגם רביעי וחמישי...
  4. ציוד יד שנייה

לקראת לידה? מהם מוצרי התינוקות שלא חייבים לרוץ לקנות?

לקראת לידה? מהם מוצרי התינוקות שלא חייבים לרוץ לקנות?

בקרוב יצטרף למשפחה שלכם תינוק חדש? מזל טוב! ההתרגשות בשיאה, ויחד איתה מגיעה תופעת הקינון, שבה ברוב המקרים ההריונית מתחילה לארגן רשימת מוצרים לתינוק, לסדר את חדר הילדים, לשפץ אזורים בבית, לנקות, וכמובן לקנות מוצרי תינוק לבייבי החדש. יש המון מוצרים לתינוקות שצריך להתארגן עליהם עוד לפני הלידה הקרבה ובאה, ואנחנו רוצים לעשות לכם קצת סדר, איזה ציוד לתינוקות חשוב שיהיה לכם ומה פחות דחוף ויכול לחכות. כמו כן, איזה מוצרים לתינוק שנולד מומלץ לקנות יד ראשונה ואילו מוצרים יהיו טובים גם מיד שנייה.

מה באמת צריך לקנות לילד ראשון

לאורך כל ההיריון תשמעו מאנשים שסביבכם לא מעט הצעות והמלצות מה כדאי לעשות, איזה ציוד לתינוקות לקנות ומה אתם פשוט חייבים שיהיה לכם! לפני שאתם רצים לחנות מוצרים לתינוקות ורוכשים את כל מה שהמוכרת מציעה לכם, שימו לב שיש מוצרים מסויימים שלא נחוצים מיד לאחר הלידה, אלא רק מספר חודשים לאחר מכן, לדוגמא:

רכשו רק את ציוד התינוקות הנחוץ לכם לזמן שלפני הלידה ולחודשים הראשונים שאחריה.

ילד שני? שלישי? וגם רביעי וחמישי...

לפני שאתם מתחילים את מסע הקניות של לפני הלידה, הכינו רשימת מוצרים לתינוק ועברו עליה. תופתעו לגלות שאת רוב הציוד כנראה שכבר יש לכם. בדרך זו תחסכו המון כסף וגם מקום שזה לא פחות חשוב.. הנה דוגמא לציוד שאמור להיות לכם אם יש לכם לפחות ילד אחד בבית:

עשו סדר בבית ובדקו איזה ציוד כבר יש לכם – כך תחסכו כסף.

ציוד יד שנייה

מי אמר שאת הכל חייבים לקנות יד ראשונה? יש לא מעט ציוד לתינוקות שאפשר לקחת מחברים וממשפחה. לדוגמא: